GREEN GRAY Red

Умови прийому до закладів фахової перед вищої освіти

Нове в Умовах прийому до вищих навчальних закладів України в 2021 році

 • Учням, які планують вступати 2021-го на фахового молодшого бакалавра на основі 9-ти класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 квітня 2021 року.
 • Прийом заяв на фахового молодшого бакалавра для вступників на базі 9-ти класів почнеться 29 червня  і триватиме до 13 липня 2021 року. Такі вступники подаватимуть заяви в паперовій формі.
 • Для вступників на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), які бажають навчатися за бюджетні кошти проводяться іспити з 1 липня по 13 липня за попередньою реєстрацією на електронну адресу, де вказуєте ПІБ, та дату проведення іспиту (за графіком) muk.vstup@gmail.com
 • Вступники на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі з 14 липня по 26 липня.

Особливістю вступної кампанії є вступ після 11 класів без ЗНО!

 • Подавати заяви в паперовій формі зможуть вступники на основі 11 класів, які мають право на пільги, розбіжності у ПІБ, даті народження, статі або громадянстві в атестаті та сертифікаті ЗНО, які подають іноземні документи про повну загальну середню освіту або атестати, видані до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення. Ще однією підставою може бути неможливість зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтверджена довідкою приймальної комісії.
 • У паперовій формі  подаватимуть заяви та документи вступники на основі 9-ти класів. Для них прийом заяв почнеться 29 червня і триватиме до 18-ї години 13 липня 2021 року. Упродовж 14-24 липня проходитимуть вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди. Рейтинговий список вступників оприлюднюватиметься не пізніше 23 липня, а зарахування на місця держзамовлення буде не пізніше 31 липня.
 • Вступники на основі 11-ти класів зможуть реєструвати електронні кабінети та завантажувати в них документи з 1 липня, а подавати заяви – з 14 липня. Подання заяв – до 26 липня для тих, хто вступає на основі співбесіди, іспитів або творчих конкурсів, та до 2 серпня для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО (Інформаційна, бібліотечна та архівна справа). Рейтингові списки оприлюднюватимуться не пізніше 5 серпня.
 • На заочну форму навчання після 11 класів приймаються документи через електронний кабінет вступника. Для осіб, які мають розбіжності у прізвищах, другу вищу освіту, пільги для вступу - у паперовому вигляді.
 • Дати прийому на заочну форму - 
  • І сесія з 13.07.2021 по 3.08.2021 та
  • ІІ сесія з 27.08.2021 по 20.09.2021