GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК менеджмент соціокультурної діяльності

Агітаційна програма

Агітаційна програма "Екстрені новини: Мелітопольський колледж культури і мистецтв" Практичная робота студентів 36-ої групи, спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи"

Детальніше...

Звітуютьстуденти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

На сцені коледжу  після дистанційного навчання закипіло справжнє творче життя. Студенти, які були відірвані карантином від звичних  форм навчання, натхненно приступили до відновлення фахових навичок і вмінь.

Детальніше...

Талант нічим не замінити

Традиційний проект «Студентська весна» в Мелітопольському коледжі культури і мистецтв в цьому році відбувся в незвичному форматі. Через популярні  серед молоді соціальні мережі студенти 31 та 35 груп організували «Студвесну-онлайн».  Протягом місяця талановиті, творчі, креативні студенти училища, навіть в режимі карантину, продовжували творити і виставляли свої роботи  на сайті. Найцікавіші з них, на думку користувачів та  незалежного журі,  отримали сертифікати та подарунки. Це групи 46 та 42 в номінації «Ми сумуємо».  Катерина Бабаєва, Андрій Шамлі та Назар Патєвський в номінації «Карантинні таланти». «Тобі з талантом світло жити і легко по землі іти. Талант нічим не замінити!» - ці слова стали слоганом  проекту і вивели нас із самоізоляції 

Детальніше...

Обласний онлайн-практикум

Згідно з наказом Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА 10 грудня 2020 року відбувся обласний онлайн-практикум для керівників та спеціалістів закладів культури клубного типу, фахівців методичних структур області за темою: «Основи  сценічної режисури, технологія розробки тематичних театралізованих заходів. Підготовка ведучих культурно-мистецьких заходів».

Детальніше...

І Всеукраїнський фестиваль професійних читців «TemaFest»

  13-14 листопада в місті Запоріжжі в приміщенні академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Магара  Запорізької обласної ради відбувся І Всеукраїнський фестиваль  професійних читців «TemaFest», в якому брали участь студенти 4 курсу Мелітопольського училища культури.

Детальніше...

ХІІ Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені видатного письменника-гумориста Остапа Вишні.

27-28 березня 2019 р. на базі   Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.. Д.С.Бортнянського відбувся  ХІІ Всеукраїнський відкритий конкурс читців  імені видатного письменника-гумориста Остапа Вишні.

Детальніше...