GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК народних інструментів

Грай, музико, грай!!!

Підведені підсумки фестивалю народної музики, визначені переможці,  вручені дипломи, радісні спогади, спілкування  по проведенню конференції, яка зібрала понад 50 учасників .

Детальніше...

Ви варті того!

Поздоровляємо керівників вокальної групи" Інкогніто" (Юлію Ониськів) та оркестру народних інструментів "Чарівні струни" (Тамілу Фтіц, Павло Довжика) з перемогою в I Міжнародному конкурсі та присвоєнні Гран-Прі.

Вітаємо переможців, бажаємо творчих досягнень!

Детальніше...

Майстер-клас басиста і композитора Сергія Радзецького

01

18.03 2021 р. на спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» за організації ПЦК народних інструментів відбувся майстер-клас видатного басиста і композитора Сергія Радзецького з презентацією власного стилю виконання. В ході творчої зустрічі присутні були у захваті від яскравого виконання музикантом власних творів, що в повній мірі розкривали бас-гітару в якості сольного інструменту. Також композитор надав відповіді на велику кількість запитань від гостей заходу, прослухав студентів ПЦК народні інструменти Литвиненко В. та Медвєдєву К. та надав їм корисні настанови.

Детальніше...

Батьківські сбори. («Народне інструментальне мистецтво»)

Дякуємо, що ми разом!

13.03 2021 р. на спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» за участю ПЦК народних інструментів відбулися батьківські збори. Традиційно студенти та викладачі продемонстрували високий професійний рівень виконання концертної програми.

Детальніше...

Про конкурс-фестиваль «Грай, музико!»

В Мелітопольському фаховому коледжі культури та мистецтв всьоме відбувся конкурс–фестиваль  «Грай, музико!», який вперше проводився у дистанційному режимі.

До участі було заявлено 35 колективів з Ніжина, Лозової,  Бахмута (Донецької обл.) , Запоріжжя, Мелітополя, Токмака,  М. Білозірки. Брали участь наші друзі з Харкова. До  участі в конкурсі запрошені учні  мистецьких шкіл України, в тому числі із середніх спеціалізованих закладів мистецької освіти – більше 200 учасників.

Детальніше...

Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів

 «Я – СуперЗірка»

14 грудня студенти Мелітопольського училища культури прийняли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів «Я – СуперЗірка», що проходив у м. Бердянськ.

Детальніше...