GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових

Хорове мистецтво України

Під патронатом Міністерства освіти і науки України на базі Бердичівського педагогічного коледжу була проведена VIIВсеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична конференція «Хорове мистецтво України: історія та персоналії» в дистанційному форматі.

Детальніше...

Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи»

03.02.22  викладач предметно- циклової комісії диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін Юніта Юдіна прийняла участь у роботі круглого столу «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи», що відбувся за підсумками конкурсу серед викладачів закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагогів» 2021 року. Основними спікерами заходу виступили переможці конкурсу.

Детальніше...

«Його життя – коротка мить»

На виконання плану заходів Запорізької обласної Державної адміністрації щодо відзначення 70-річчя від дня народження Назарія Яремчука, студентом IV курсу Удинським Микитою, спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти), був підготовлений творчий проект  про життя та творчість відомого українського співака, Народного артиста України - Назарія Яремчука під назвою «Його життя – коротка мить». Науковий керівник – викладач - методист Сергєєва Тетяна Анатоліївна.

Детальніше...

Премія імені Якова Новицького

Департамент культури та інформаційної політики Запорізької облдержадміністрації у жовтні 2021 року провів засідання на здобуття обласної Премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького.

Детальніше...

II Всеукраїнська науково - практична конференція «Традиції та інновації в підготовці фахового молодшого бакалавра сфери культури і мистецтв»

– 10 грудня 2021 року на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського Полтавської обласної ради відбулася II Всеукраїнська науково - практична конференція «Традиції та інновації в підготовці фахового молодшого бакалавра сфери культури і мистецтв».

Детальніше...

VI Міжнародний фестиваль

15-17 травня 2015 року вокальний ансамбль «Kvic-jazz» Мелітопольсько училища культури взяв участь у VI Міжнародному фестивалі вокального естрадного та джазового мистецтва «Медовий край», де здобув звання Лауреата.

Детальніше...