GREEN GRAY Red

ІІ Міжнародний онлайн-семінар «Початкова мистецька освіта сьогодення: світовий досвід».

З 29 травня до 3 червня 2021 року для учнів та педагогічних працівників сфери початкової мистецької освіти відбувся унікальний мистецько-освітній захід CRESCENDO ART FORUM–2021.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс з теорії музики

У лютому 2021 року Харківським національним університетом мистецтв імені І. П. Котляревського при підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України відбувся Шостий Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т. С. Кравцова.

Детальніше...

Друкування у Державному науково-методичному центрі змісту культурно-мистецької освіти

7 травня 2021 року Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти складено протокол № 147, в якому зазначено, що  укладені «Завдання для поточного контролю знань у навчальній дисципліні «Теорія музики» для закладів фахової передвищої мистецької освіти (галузь знань 02 Культура і мистецтво, спеціальність 025 Музичне мистецтво), розроблені викладачем-методистом, спеціалістом вищої категорії, головою предметно-циклової комісії диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін  Юдіною Юнітою Валентинівною  отримали позитивні відгуки рецензентів і рекомендовані для впровадження в освітній процес та друку.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо студентку 27 групи Світлану Нагорняк з перемогою (ІІ місце) у відкритому дистанційному фестивалі-конкурсі "Творчість без меж" до Дня Європи в Україні. Конкурс проводився Калинівською школою мистецтв при підтримці факультету мистецтв. Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

Звітний концерт з постановки голосу

Щорічно  в кінці восьмого семестру випускники  хорового відділення  готують звітний концерт  з навчальної дисципліни «Постановка голосу» .

Це показник  набутих спеціалізовано-професійних компетенцій  випускника-хормейстера за чотири роки навчання співу.

Детальніше...

Музикознавчий конкурс «Норвегія – Україна: діалог культур. Виклики сьогодення»

З 17 по 23 травня  2021 року в рамках дистанційного Міжнародного виконавського конкурсу ім. Едварда Гріга  для студентів передвищих та вищих  мистецьких навчальних закладів  відбувся Музикознавчий конкурс з творчості відомого норвезького композитора Е.Гріга.

Детальніше...