Приймальна комісія:  telephon30   telegram color   whatsapp

Презентація книги Сергія Авдєєнка «Певец родного края»

10 лютого у Центральній міській бібліотеці відбулась презентація нової книжки Сергія Авдєєнка «Певец родного края».

Ця книга продовжує розповідь про творчий шлях людей, що залишили свій слід у культурній історії міста Мелітополя і Таврійського краю. У книжці «Певец родного края» автор розповідає про життя й творчість композитора, поета, диригента, педагога, Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина міста Мелітополя Леоніда Юлійовича Шермейстера, який є автором понад двадцяти пісень про наш край. Пісня «Вечірній Мелітополь» стала своєрідним гімном міста Мелітополя – його малої батьківщини.

Більшість пісенних текстів Леонід Юлійович написав сам. Це дозволило йому бути незалежним від інших поетів. Багато пісень він створив про рідний край.

У 1958 році Леонід Шермейстер створив хорову капелу «Таврія», яка була нагороджена Шевченківською медаллю та отримала звання «Народна».

У 1967 році Леоніду Юлійовичу Шермейстеру присвоєно звання «Заслужений працівник культури УРСР».

У читальній залі Центральної міської бібліотеки зібралися друзі, знайомі, колеги і шанувальники творчості Леоніда Шермейстера, які поділилися з присутніми своїми спогадами.

З любов’ю та теплотою про свого колегу згадували:

  • ветеран культури, член Спілки краєзнавців Мелітопольщини Вілен Миколайович Усиков;
  • улюблений учень Леоніда Юлійовича Шермейстера – диригент, педагог Павло Іванович Костиць;
  • Заслужений працівник культури України, почесний громадянин м. Мелітополя – Катерина Пантелеївна Шишманова.

Всі присутні, серед яких студенти денної та заочної форми навчань спеціальності «Бібліотечна, інформаційна та архівна справа», були вдячні Сергію Авдєєнку за можливість ще раз отримати задоволення від ознайомлення з творчістю Леоніда Юлійовича Шермейстера.

Ведучими заходу були студентка бібліотечної спеціальності заочного відділення коледжу Оксана Ширяєвська та випускниця денного відділення Людмила Морозовська.

Завершилась творча зустріч автограф-сесією від Сергія Авдєєнка.

Голова ПЦК бібліотечних дисциплін Тетяна Бакшанська

001 002 003 004