GREEN GRAY Red

Наказ про атестацію педагогічних працівників

Наказ про атестацію педагогічних працівників

Детальніше...

Особливості народної манери співу Запорізького краю. Зимові обрядові пісні

Під такою назвою КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтв» ЗОР видав методичний буклет, який розрахований на керівників аматорських фольклорних та вокальних колективів, методистів установ клубного типу та дозвіллєвих центрів Запорізької області.

Детальніше...

Про підсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів

Пропідсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів коледжу

за 2020-2021 навчальний рік.

Відповідно до наказу №182-осн. від 20.11.2020 р. в квітні-травні 2021 року в коледжі проводився  конкурс-огляд методичної роботи викладачів за 2020-2021 н.р. До складу комісії конкурсу-огляду увійшли: Сергєєва Т.А. – голова комісії, Білоконь В.І., Медведєва Л.Й., Фесенко Ю.М., Ониськів Г.Г. – члени комісії.

Детальніше...

Всеукраїнські тренінги та підвищення кваліфікації.

20 - 21 серпня 2021 року на  суб’єкті  підвищення кваліфікації «Платформа ОСВІТИ»  пройшла Всеукраїнська наукова онлайн конференція: «Розвиток фахової компетентності педагогів в умовах змін».

В рамках конференції проходили тренінги та підвищення кваліфікації для педагогічних працівників позашкільної, загально-середньої та передвищої  освіти.

Детальніше...

Про атестацію педагогічних працівників

«Про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року N 354»

   Для проходження атестації педагогічними працівниками і концертмейстерами у другій половині  2021 року, необхідно ознайомитись з деякими змінами  і доповненнями, внесеними наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року N 354»

Детальніше...

Всеукраїнська практична конференція «Актуальні питання сучасної освіти: шукаємо відповіді разом»

25-26 червня на платформі ОСВІТА відбулася Всеукраїнська практична конференція «Актуальні питання сучасної освіти: шукаємо відповіді разом».

Детальніше...