GREEN GRAY Red

Семінар «Проблеми впровадження інноваційних підходів в освітній процес мистецької галузі»

26-27 вересня 2020 року кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету був проведений науково-методичний семінар «Проблеми впровадження інноваційних підходів в освітній процес мистецької галузі».  

Детальніше...

Участь викладачів у Всеукраїнський науково-практичній конференції

18 вересня Харківським вищим коледжем мистецтв за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція "Втілення традицій західноєвропейського мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці".

Детальніше...

Всеукраїнський телевізійний фестиваль мистецтв "Чарівна перлина"

Щиро вітаємо студентів та творчі колективи нашого коледжу з перемогою у Всеукраїнському телевізійному фестивалі мистецтв "Чарівна перлина", який проводився за підтримки Асоціації діячів естрадного мистецтва України та транслювався на телеканалі Estrada.ua.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою студентів спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" у дистанційному конкурсі "Я - онлайн артист", який проводився під патронатом Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва!

Детальніше...

Молодіжне музикознавство - 2020

Наприкінці травня Хмельницьким музичним коледжом ім. В.І. Заремби була проведена І Всеукраїнська науково-практична конференція "Молодіжне музикознавство - 2020" та семінар викладачів музично-теоретичних дисциплін з питань актуальних проблем викладання, обміну та поширення педагогічного досвіду. 

Детальніше...

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів "Я - суперзірка" (м. Бердянськ)!

Детальніше...