GREEN GRAY Red

«НАШІ ДОСЯГНЕННЯ»

Незважаючи на пандемію COVID-19, творчі колективи намагаються реалізовувати свої проєкти за новими формами. Час диктує шукати дистанційні програми – перевага яких, в доступності для використання.

Детальніше...

Робоча зустріч заступника голови облдержадміністрації

27 жовтня відбулась робоча зустріч заступника голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Свистуна, директора Департамену культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Владислава Мороко, заступника директора Департаменту освіти і науки ЗОДА – начальника управління координації діяльності навчальних закладів та аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи Олени Сороченко з педагогічним колективом та студентами Комунального закладу «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв» Запорізької обласної ради.

Детальніше...

Мова об’єднує: радіодиктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, студенти і викладачі нашого коледжу долучаються до загальнодержавної акції.

Цього року написання диктанту відбулося у незвичних умовах. Перебуваючи вдома, учасники писали текст й надсилали роботи викладачам.

Детальніше...

Звіт про змагання з настільного тенісу для юнаків та дівчат

22-23 жовтня 2020 року в приміщенні тренажерного залу коледжу проводились змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У змаганні взяли участь 20 студентів.

За результатами напруженої боротьби учасників змагань, призові місця серед юнаків посіли:

Детальніше...

Вітаємо з перемогою! "Jiskra - 2020"

 
Вітаємо з перемогою у Міжнародному конкурсі "Jiskra - 2020" (Прага, Чехія) студентів і викладачів коледжу! 
 
Номінація "Інструментальний ансамбль", І місце - дует викладачів Юлії Атаманчук та Олени Демчук; 

Детальніше...

Бюлетень

Бюлетень — це офіційний документ для голосування, в якому виборець відмічає кандидата чи партію, яким висловлює свою підтримку.

Форма і зміст виборчого бюлетеня та порядок встановлення результатів виборів визначаються законодавством (Закони України "Про місцеві вибори", "Про вибори народних депутатів України", "Про вибори Президента України") та рішеннями виборчих комісій, прийнятими у межах їх законних повноважень.

Детальніше...

Відкриті заняття на відділенні ПЦК ДПМ у 2020 році

Цієї осені на відділенні декоративно-прикладного мистецтва було проведено два відкритих заняття:

  1. 28 вересня 2020 року викладачем Тонконог С.О. з навчальної дисципліни «Декоративно-прикладна творчість» на тему «Петриківський розпис. Виконання вправи «Малювання квітів»» зі студентами 13 групи.
  2. 5 листопада 2020 року викладачем Пархоменко В.П. з навчальної дисципліни «Живопис» на тему «Натюрморт з гіпсовою частиною обличчя» зі студентами 23 групи.

Детальніше...

Протокол №6

 

Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників:

Детальніше...