GREEN GRAY Red

Головна Новини

«НАШІ ДОСЯГНЕННЯ»

Незважаючи на пандемію COVID-19, творчі колективи намагаються реалізовувати свої проєкти за новими формами. Час диктує шукати дистанційні програми – перевага яких, в доступності для використання.

Детальніше...

Звіт про змагання з настільного тенісу для юнаків та дівчат

22-23 жовтня 2020 року в приміщенні тренажерного залу коледжу проводились змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У змаганні взяли участь 20 студентів.

За результатами напруженої боротьби учасників змагань, призові місця серед юнаків посіли:

Детальніше...

Мова об’єднує: радіодиктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, студенти і викладачі нашого коледжу долучаються до загальнодержавної акції.

Цього року написання диктанту відбулося у незвичних умовах. Перебуваючи вдома, учасники писали текст й надсилали роботи викладачам.

Детальніше...

Бюлетень

Бюлетень — це офіційний документ для голосування, в якому виборець відмічає кандидата чи партію, яким висловлює свою підтримку.

Форма і зміст виборчого бюлетеня та порядок встановлення результатів виборів визначаються законодавством (Закони України "Про місцеві вибори", "Про вибори народних депутатів України", "Про вибори Президента України") та рішеннями виборчих комісій, прийнятими у межах їх законних повноважень.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою! "Jiskra - 2020"

 
Вітаємо з перемогою у Міжнародному конкурсі "Jiskra - 2020" (Прага, Чехія) студентів і викладачів коледжу! 
 
Номінація "Інструментальний ансамбль", І місце - дует викладачів Юлії Атаманчук та Олени Демчук; 

Детальніше...

Протокол №6

 

Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників:

Детальніше...

Відкриті заняття на відділенні ПЦК ДПМ у 2020 році

Цієї осені на відділенні декоративно-прикладного мистецтва було проведено два відкритих заняття:

  1. 28 вересня 2020 року викладачем Тонконог С.О. з навчальної дисципліни «Декоративно-прикладна творчість» на тему «Петриківський розпис. Виконання вправи «Малювання квітів»» зі студентами 13 групи.
  2. 5 листопада 2020 року викладачем Пархоменко В.П. з навчальної дисципліни «Живопис» на тему «Натюрморт з гіпсовою частиною обличчя» зі студентами 23 групи.

Детальніше...

Протокол №5

Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників:

Детальніше...

Робоча зустріч заступника голови облдержадміністрації

27 жовтня відбулась робоча зустріч заступника голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Свистуна, директора Департамену культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Владислава Мороко, заступника директора Департаменту освіти і науки ЗОДА – начальника управління координації діяльності навчальних закладів та аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи Олени Сороченко з педагогічним колективом та студентами Комунального закладу «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв» Запорізької обласної ради.

Детальніше...

Протокол №4

Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників:

Детальніше...