GREEN GRAY Red

Науково-практична конференція «Регіональний розвиток музичного мистецтва. Досвід та практика»

3 червня 2021 року на базі комунального закладу «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв» Запорізької обласної ради відбулася науково-практична конференція «Регіональний розвиток музичного мистецтва. Досвід та практика». Конференція проводилась у дистанційному форматі на платформіGoogleMeet.

Детальніше...

Про реєстрацію авторсьго права

За рішенням Національного органу інтелектуальної власності, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної  власності», відділенням адміністрування Державних реєстрів, відповідно до статті 4 Закону України «Про авторське право і суміжні права»  18 березня 2021 року, викладач-методист Сергєєва Тетяна Анатоліївна отримала СВІДОЦТВО про реєстрацію авторського права за № 103277 на методичні рекомендації  «Використання інтерактивних технологій на заняттях музичної літератури».

Детальніше...

«Зіркова Весна»

Український центр освітніх інновацій та творчості «Гармонія» 28 березня  провів XI Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркова Весна – 2021».

Детальніше...

«Розповсюджуємо власний досвід»

6 квітня 2021 року  на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізької області для педагогічних працівників фахової передвищої освіти та закладів професійної освіти, з метою організації масової методичної роботи та розповсюдження власного педагогічного досвіду,  був проведений Обласний вебінар  за темою: «Комплексне використання технічних засобів при проведенні масових заходів». Спікером вебінару виступав голова ПЦК Менеджменту соціокультурної діяльності, викладач коледжу – Багішев Володимир Федорович.

Детальніше...

Всеукраїнська наукова онлайн-конференція

3–4 квітня 2021 року на платформі ГО «РУХ Освіта» пройшла Всеукраїнська  наукова онлайн-конференція «Компетентності педагогічних працівників. Різнобічність та ефективність».

Детальніше...

Всеукраїнський освітній онлайн-марафон

«Толерантна освіта – запорука здорового суспільства»

З 1-5 березня 2021 року на платформі ВСЕОСВІТА у рамках підвищення кваліфікації відбувся Всеукраїнський дистанційний онлайн-марафон «Толерантна освіта – запорука здорового суспільства».

Детальніше...