GREEN GRAY Red

Головна Фестивалі, події Конкурс робіт Головна Соціальна реклама протидії торгівлі людьми

Вебінар: «Використання IT для оптимізації процесу навчання»

 

21 січня 2021року на базі Запорізького Науково-методичного центру професійно-технічної освіти  відбувся  обласний вебінар за темою: «Використання ITдля оптимізації процесу навчання».

Детальніше...

«Сучасний вимір для викладачів середніх та вищих навчальних закладів»

На початку нового 2021 року об’єднання науковців GlobalNauka надрукувала колективну наукову монографію «Сучасний педагог» том 3 (226 сторінок), до якого увійшли публікації результатів наукових досліджень, новітніх педагогічних розробок та практичних впроваджень в освітній процес від викладачів середньої та вищої освіти (близько 50-ти робіт). Кожному з авторів присвоєно код УКД авторського знаку і міжнародного номеру ISBN.

Детальніше...

ЗВІТ про роботу кабінету народної музичної творчості

ЗВІТпро роботу кабінету народної музичної творчості

за  I семестр 2020–2021 навчальний рік

Уся робота кабінету Народної музичної творчості в І семестрі 2020-2021н.р. проводилась згідно плану. Вона охоплювала організаційні, методичні, бібліографічні, виховні та творчі аспекти. Проводились консультації та додаткові заняття за графіком.

На базі кабінету існує гурток «Любителі класичної музики» та творча лабораторія – вокально-фольклорний ансамбль «Візерунок».

Детальніше...

Обласний онлайн-практикум

Обласний онлайн-практикум для керівників та спеціалістів закладів культури клубного типу, фахівців методичних структур області за темою: «Основи сценічної режисури, технологія розробки тематичних театралізованих заходів. Підготовка ведучих культурно-мистецьких заходів»

Детальніше...

«Про підсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів у у 2019-2020 навчальному році»

Відповідно до наказу №172-осн. від 16.09.2019 р. «Про організацію конкурсу-огляду методичної роботи викладачів у 2019-2020н.р.», з метою стимулювання методичної роботи та пропагування кращого досвіду роботи викладачів коледжу, проведено конкурс-огляд методичної роботи.

Відповідно до «Положення про конкурс-огляд методичної роботи викладачів» було проведено два тури.

Детальніше...

Засідання атестаційної комісії коледжу

Засідання атестаційної комісії коледжу:

Детальніше...